Login:
Heslo:
 
Reklama: Wifi Analyzer Užitečná aplikace pro Androida
Navigace: Bronzové nářadí > Přípravky pro zdraví a krásu

Přípravky pro zdraví a krásu

https://aluska.org/…dic 

 

Kosmetiku vyrobenou z přírodních bio  surovin (mýdla, šampony, zubní pasty, sprchové gely, koupelové soli, deodoranty ..atd) si lze objednat na e-mailu

ada.lucy@seznam.cz

------------------------------------------------

Tinktura proti borelioze  -

 

Doporučená léčebná dávka ( 2 lahvičky) stojí 420  Kč plus poštovné .

 

-----------------------------------------------

 

K výrobě této tinktury nás vedla vlastní velmi dobrá zkušenost s jejím užíváním.

 

Kořen štětky soukenické byl zpracován bronzovým nářadím, k macerování byl použit kvalitní 96% lékárenský líh a následné ředění na

25 % bylo provedeno destilovanou vodou lékárenské kvality. 

 

Borelióza je multisystémové infekční onemocnění způsobené bakterií Borrelia burgdoferi, Borrelia garini a Borrelia afzelii, patřící mezi spirochety (bakterie spirálovitého tvaru s bičíkem). Zdrojem nákazy bývají nejčastěji klíšťata a infikovaná mohou být všechna stadia. K přenosu však také může docházet komáry, mravenci a dalším hmyzem. Během sání hmyzu na člověku se borelie dostávají do krve a riziko vzniku infekce se zvyšuje s dobou přisátí.

 

Nákaza boreliemi je u nás stále četnější. Mnozí lidé netuší, že v sobě tyto bakterie mají, neboť borelie umí napodobovat příznaky mnoha běžných onemocnění, od chřipkových potíží po bolesti kloubů atd. Lidé pak často léčí něco úplně jiného, užívají zbytečně mnohé léky na chronické nemoci, aniž by jim to přineslo úlevu od jejich symptomů.

 

V České republice se zamoření boreliemi pohybuje mezi 5 až 30 %. Počet nakažených lidí se každoročně zvyšuje a choroba se stává stále komplikovanější. Prodlužuje se i sezóna výskytu klíšťat až na 9 měsíců v roce, od jara do podzimu. Klíšťata se šíří na nová území, i do vyšších poloh, kde se dříve nevyskytovala.

 Stadia boreliózy

V naší republice se vyskytuje několik kmenů borelií a každý může vyvolat jiné příznaky a jinak reaguje na léčbu antibiotiky. Inkubační doba je asi 7-14 dnů, během nichž se mohou, ale také nemusí, objevit první příznaky.

1. stadium (3-30 dnů po přisátí klíštěte) – objeví se nebolestivá červená skvrna v místě přisátí, která se postupně zvětšuje (i více než 5 cm), rudne a v centru často vybledne. Může vypuknout horečka, objevit se symptomy nachlazení nebo chřipky, třesavka, únava. Častá je i bolest hlavy, šíje, svalů a kloubů nebo mravenčení. I bez léčby zmizí během několika týdnů.

2. stadium (za několik týdnů až měsíců) – se projeví zánětlivým onemocněním nervové soustavy (zánět mozkových blan, nervů, obrna hlavových nervů), postižením srdečního svalu (poruchy rytmu), postižením kloubů stěhovavými bolestmi i postižením očí jako záněty spojivek, sítnice a rohovky.

3. stadium (za 6-15 měsíců) – s sebou nese chronické změny a postižení zejména kůže, kloubů a nervového systému. Přidávají se psychické problémy a chronická únava, což může vyústit až v pracovní neschopnost nebo invadlidní důchod.

 

Léčení boreliózy je třeba zahájit co nejdříve, aby onemocnění nepřešlo do chronické fáze, kdy dochází k postižení jednotlivých orgánů, zvláště kloubů, nervů, kůže a srdce. Účinná očkovací látka v současnosti neexistuje. K oficiální léčbě se používají tetracyklinová antibiotika.

 

Existuje však mnohem šetrnější alternativa léčení s využitím bioinformace a biorezonance. Bylina štětka soukenická (Dipsacus sativus) má silnou schopnost působit proti infekci borelií. V podobě tinktury zvláště v chronických stadiích dokáže účinně likvidovat či alespoň mírnit následky této nemoci.

 Cena

1 kúra obsahuje 2 lahvičky po 50 ml tinktury za cenu: 400 Kč

Celková částka doporučenou zásilkou s platbou na účet v ČR: 480 Kč

Celková částka zasláním na dobírku v ČR: 520 Kč

 

 Zdroje 

STORL, Wolf-Dieter. Přírodní léčba boreliózy. 1.vydání, Praha: PRAGMA, 2013. ISBN 978-80-7349-356-1. 

http://www.sebeleceni.cz/tinktura-na-leceni-boreliozy/

 

 

 

 

 
© bronzovenaradi.albums.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma